Wywóz gruzu, odpadów poremontowych, budowlanych Warszawa i okolice

Gruz po wyburzeniu ścian i remoncieRemont? Budowa? Posiadasz duże ilości gruzu? Masz problem z jego utylizacją? Nie czekaj dłużej, możemy odebrać gruz w każdej ilości. Działamy na terenie Warszawy okolicznych miejscowości.
Gruz jest materiałem pozostałym po remontach, pracach budowlanych, powstający z kruszenia się elementów ceramiki budowlanej (m.in. cegieł, pustaków, kafelek, dachówek, kafli).

Co zrobić z gruzem? Gdzie wyrzucać gruz?

Wiele osób, które wykonuje remont lub prowadzi budowę zadaje pytanie czy gruz można wyrzucić do pobliskiego śmietnika. Niestety odpowiedź jest negatywna. Gruzu nie można wyrzucać wraz z odpadami komunalnymi do osiedlowych śmietników. Pojawia się więc pytanie, co zrobić z gruzem? Odpowiedź jest prosta wymaga on utylizacji. Dlatego wywóz gruzu najlepiej zlecić firmie.
Zajmujemy się wywozem gruzu zgromadzonego w pojemnikach o różnych wielkościach. Najmniejszy to worek big-bag. Pozwala na pomieszczenie gruzu w ilości 1.5m3. Jeśli budowa jest większa możemy zaproponować większe pojemniki. Są to kontenery na gruz o pojemnościach 5 i 7m3.

Cegły po rozbiórce ścianySkąd odbieramy gruz

Wywóz gruzu w workach lub kontenerach wykonujemy w całej Warszawie. Obsługujemy więc takie dzielnice jak: Wawer, Praga Południe i Północ, Targówek, Białołęka, Bielany, Żoliborz, Wola, Ochota, Śródmieście, Włochy, Ursynów, Wilanów. Wywóz gruzu również wykonujemy w okolicznych miejscowościach: Dawidy, Jabłonna, Legionowo, Łomianki, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Stare Babice, Marki, Otwock, Sulejówek, Raszyn, Reguły, Pruszków, Piaseczno, Piastów, Ząbki.
Jeśli szukasz firmy, która odbierze od Ciebie gruz oraz inne odpady budowlane i remontowe to nie czekaj dłużej.
Skontaktuj się z nami przez formularz lub telefonicznie: +48 604 965 100

Zadzwoń teraz


+48 604 965 100

Lub wyślij nam e-mail lub swój numer telefonu